Krmivo na míru kočičích osobností 1

Na světě nenajdete dvě stejné kočky, každá je jedinečná osobnost s vlastní individualitou. Každá má jiné potřeby a vyžaduje jiný přístup. Český výrobce krmiv Brit to dobře ví, a proto vyvinul řadu krmiv obsahujících 11 variant, ze kterých určitě vyberete tu nejvhodnější pro svou kočičí šelmu. Nově také můžete pořídit startovací balíček pro koťata.

kote v zahrade

Všechny kočky mají některé výživové potřeby společné, např. to, že jsou masožravci. Maso je pro ně nenahraditelným zdrojem aminokyselin. Z 90 % procent tvoří jejich přirozený jídelníček drobní hlodavci. Ulovená kořist však neobsahuje jen maso, ale i sacharidy, minerály či vitamíny. Do krmiv je tedy krom masa nutné přidávat i obiloviny (nejlépe rýži) nebo brambory. Ty jsou kromě jiného i vynikajícím zdrojem hrubé vlákniny, která kočkám pomáhá zbavovat se chomáčků srsti, kterou kočka při čištění spolkne. V přírodě si kočka vlákninu zajišťuje pojídáním trávy, jestliže žije doma, musíte ji zajistit vy a v krmivu tak počítat s rostlinou složkou.

Prevence výživou

Určitě svému kočičímu miláčkovi chcete dopřát to nejlepší. Pokud chcete mít jistotu, že vaše kočka dostává kvalitní a chutné krmivo, které ji bude pomáhat udržet celý život v dobré kondici, vyzkoušejte kompletní superprémiová krmiva Brit Care Cat. Obsahují vysoký podíl masa (55 %) a vyhýbají se nejčastějším alergenům jako je kukuřice, pšenice a sója. Riziko potravinové intolerance je tak minimální a krmivo je dobře snášeno. Zacíleno je také na podporu tří nejdůležitějších orgánů v těle kočky – kůže a srst, zuby, močové ústrojí. Optimální mineralizaci organizmu zajišťuje správný obsah sodíku, fosforu, vápníku a hořčíku. Protizánětlivě působí rakytník a chrání tak ledviny močový aparát.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Krmiva se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>