Pochoutky značky Brit

Ppamlskyochoutky Let´s Bite! jsou součástí superprémiové produktové řady Brit Care vyrobené z kuřecího, kachního či rybího masa. Nejenže zaručeně chutnají pro své původní masové aroma, ale zároveň jsou vhodným doplňkovým zdrojem vitamínů i minerálů pečujících o zdraví psa.

Jsou totiž přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, potřebných pro zdravou kůži a lesklou srst. Zároveň obsahují vápník nezbytný pro a silné zuby. Péči o chrup doplňují i speciální psí dentální pamlsky, novinka v péči o zuby a dásně zvířete. Ty napomáhají účinné ochraně proti zubnímu plaku, bakteriím a působí preventivně na vznik zubního kamene.

brit advent psiChystáte se svého mazlíka potěšit překvapením pod vánočním stromkem? Vyzkoušejte i novinku z jehněčího masa, balíček chutí multipack či nové variace gramáží. Další, sladkou a zároveň zábavnou laskominou jsou speciální pochoutky pro zvířecí bříška v klasickém, 24 okénkovém adventním kalendáři Brit Merry Christmas. Na rozdíl od jiných svátečních laskomin neobsahuje žádné nežádoucí složky, například kakao. Pro psy stravitelné látky doplňuje speciální esence, díky které si mazlíci skutečně zamlsají. Těšte se na Vánoce společně!


Příspěvek byl publikován v rubrice Krmiva, Pamlsky, Psí lékárna, Zajímavosti/informace, Zdraví se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>