Tyčinky na čištění zubů

Speciální hvězdicový tvar elastických tyčinek umožňuje důkladné čištění zubů a usnadňuje odstranění zubního plaku a kamene. Mechanické čištění zubů snižuje růst bakterií způsobujících plak, přidané pyrofosforečnany, které vážou vápník obsažený ve slinách a zpomalují vznik nových kamenů. Pes si tyčku přidrží packami, nebo ji jen tak žvýká.

tycinky na cisteni zubuNa rozdíl od čištění zubů může být s dentálními tyčinkami čištění chrupu být nyní velmi příjemnou záležitostí. Zdravé zuby, dásně a svěží dech jsou základem zdraví, a proto je nutné dbát na dentální hygienu.

Dentální tyčinky na čištění zubů můžete koupit v několika příchutí a velikosti podle velikosti psa. Tyčinky small jsou pro psy do 10 kg. Medium jsou tyčinky pro střední pejsky asi velikosti kokršpaněla. Large jsou pro velké psy nad 25 kg, které mají větší zuby i rozestupy mezi nimi. Jedinečný tvar dokáže mechanicky odstranit až 80 % zubního plaku, a proto se má podávat denně po krmení. Pokud krmíte jen suchými granulemi, stačí čistící tyčinky podávat 2-3krát v týdnu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pamlsky, Psí lékárna, Zajímavosti/informace, Zdraví se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>